Kryptoměny

V EPIC Group věříme v rozvoj digitálních kryptoměn, jenž do budoucna ovlivní největší segmenty ekonomiky na globální úrovni.

Kryptoměny jsou elektronicky tvořené digitální měny/elektronické peníze a jedná se o novodobé platidlo, které vzniklo za účelem zvýšit bezpečnost a rychlost převodů peněz. Tyto digitální peníze mají reálnou hodnotu danou nabídkou a poptávkou jejich uživatelů.

Důvodů ke vzniku kryptoměn je více a každá má svůj význam. Pokud se však budeme bavit o prvotním významu jejich vzniku, tak za to mohou klasické peníze, které donutily lidi přemýšlet nad lepší a bezpečnější formou. Z běžného života určitě víte, že když posíláte peníze do zahraničí, je to drahé a pomalé. To se vám s kryptoměnami stát nemůže. Dalším uváděným důvodem často bývá transparentnost a bezpečí. U klasického převodu přes bankovní účet nevíte, co se s penězi v daný okamžik děje a zároveň někomu poskytujete celou řadu osobních informací.

V případě kryptoměn výše zmíněné problémy neexistují. Převody jsou velmi rychlé a to i u plateb přes celý svět, náklady na převod jsou minimální, transparentnost systému maximální a údaje o vás v zásadě nulové. Pokud chcete obejít byrokracii nebo se jen chcete cítit bezpečněji v dnešním světě, můžete využít kryptoměnu.

V Epic Group rozeznáváme až 3 000 digitálních kryptoměn. Pomůžeme vám investovat do těch, které přetrvají díky smysluplným projektům.

Velké firmy, které ohlásily vstup na pole digitálních měn jsou KODAK, Intel, IBM. Brzy lze očekávat vstup Microsoft, Facebook, Amazon a Apple Inc.

Největší měnu Bitcoin dnes můžeme srovnat se zlatem, jakožto uchovatele hodnoty, jen s vyšším potenciálem růstu.

TOP 10 kryptoměn

Bitcoin

Bitcoin

Ripple

Ripple

Ethereum

Ethereum

Litecoin

Litecoin

BitcoinCash

Bitcoin Cash

Tether

Tether

Stellar Lumens

Stellar Lumens

Cardano

Cardano

Monero

Monero

Dash

Dash

Společnost Epic Group spravuje nemalé množství kryptoměn. Přenechejte dohled nad svými investicemi nám, nechte své kryptoměny růst.

Chcete investovat do kryptoměn?

Vstupní kapitál od 100 000 Kč
Zhodnocení od 10 % p. a.
Individuální zhodnocení investice nad 1 000 000 Kč